agenda & nieuws

Doe met KASK en Conservatorium mee aan Dagen Zonder Vlees (03.02.16)

Dagen Zonder Vlees is een frisse bewustwordingscampagne over de impact van onze voedingsgewoontes op het milieu. Het opzet is simpel: 40 dagen minder vlees en vis eten. En dat met zo veel mogelijk mensen. Samen besparen we zo veel mogelijk  op onze ecologische voetafdruk. DZV is geen pleidooi voor het volledige vegetarisme, maar een gezamenlijke uitdaging voor duurzamere voedingsgewoontes.

In het kader van Green Track doet ook de School of Arts mee. Die deelname bestaat erin dat we zoveel mogelijk collega’s warm maken om ook de uitdaging aan te gaan. We maakten een groep op dagenzondervlees.be. Daar kan je je registeren als lid van KASK en Conservatorium. En we hopen dat jij met ons mee wil doen! Hoe? Schrijf je in of meld je aan op http://www.dagenzondervlees.be. Word daarna lid van onze groep op http://www.dagenzondervlees.be/groepen/hogent-kask-en-conservatorium/. Via de Green Track pagina op deze website kan je volgen hoeveel m2 ecologische voetafdruk we samen bespaard hebben.
 

nieuws

archief